Blank space
Blank space
Breaking News/ମୁଖ୍ୟ ଖବର:
କେବଳ ନବୀନ ଓ କେବଳ ଶଙ୍ଖ ଆସିଲେ ହିଁ ଆମ ରାଜ୍ୟରେ ଆହୁରି ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରିବ୩୬ ନଂ ୱାର୍ଡ ମଧୁସୂଦନ ନଗର ଓ ୟୁନିଟ -୪ ମାର୍କେଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜନ ସଂପର୍କ ପଦଯାତ୍ରାଓଡ଼ିଶାରେ ମୋଦୀଙ୍କର ଚିରାଚରିତ ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଓ ଫମ୍ପା ଭାଷଣକୁ କଟାକ୍ଷ କଲା କଂଗ୍ରେସମଧ୍ୟରେ ବଢ଼ୁଚି ବଜେପି ଛିଡୁଚି ବିଜେଡିୱାର୍ଡ ନଂ ୪ ର ସମ୍ମିଳିତ ବିଜେପି କର୍ମୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାବେଶକେୟାର ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ କେୟାର କନେକ୍ଟ କର୍ମଶାଳା ଆୟୋଜିତପଟିଆ ରାଜାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଦୁଇଟି ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଚି଼ହ୍ନରେ ମୋହର ମରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀନିର୍ବାଚନ ଇସ୍ତହାରରେ ରହୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଘୋଷଣାPARICHAY FOUNDATION-PROJECT -PAVI – DISTRIBUTION DRIVE SUPPORTED BY Shipping corporation of India.ବିଜେପି ଡରରେ ନବୀନ ବାବୁ ଓଡ଼ିଶା ବାସୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତିNMIET organizes 17th Athletic Meetସ୍ମାର୍ଟ ଲିଭିଙ୍ଗ୍ ସଲ୍ୟୁସନର ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟ୍ରାଞ୍ଜେପ ସ୍ମାର୍ଟ ବିଲିଂ ଏବଂ ଆମ୍ପିଓ ପୋଲାଣ୍ଡର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମଓଡ଼ିଶା କୃଷକ ସାଥୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ…ଏଏସିସିଆଇ ର ୩ ଦିନିଆ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛିଆଗାମୀ ୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନ ଉତ୍ତରରୁ ଲଢ଼ିବେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକଖୋଲିଲା ଆଭୂଷଣ ଜ୍ବେଲର୍ସ“ଜଗବନ୍ଧୁ ଜରାଶ୍ରମ” ପକ୍ଷରୁ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ଓ ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନପ୍ରଫେସର ରଶ୍ମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପୁସ୍ତକ “ୟୁଭିକା” ଉନ୍ମୋଚିତPoetry Collection “YUVAIKA” Launched
Blank space

ବଲିଉଡ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଆଇକନ ଶକ୍ତିମୋହନ ଓଡିଶା ଝିଅଙ୍କୁ ଆଗକୁ ନେବାପାଇଁ ଆରମ୍ଭ କରିବେ ଘୁଂଗରୁ

ଓଡ଼ିଶାରୁ ଭଗନେବେ 100ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଛାତ୍ରୀ l

0

ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଯେଉଁମାନେ ଭଗନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ 9938220888 ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ନମ୍ବରରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ…

ଭୁବନେଶ୍ୱର,ନିରପେକ୍ଷ ଖବର :ତା ୦୯/୧୧-ରାଜ୍ୟରେ କେବଳ ଶିକ୍ଷା ନୁହେଁ କ୍ରୀଡା, ସଂସ୍କୃତି ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ତରରେ ପ୍ରତିଭା ସମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ଦେଶରେ ଅଗ୍ରଣୀ କରି ସଫଳତାର ଶିଖରରେ ପହଂଚାଇବା ପାଇଁ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ହାତକୁ ନେଇ ସଫଳତାର ସହ ସୁବିଧା ଯୋଗେଇ ଦେଇଆସିଅଛି ଓଡିଶା ଅଭିଭାବକ ମହାସଂଘ l ଏବେ ଏକ ନୂଆ ଆଭିଯାନ “ବେଟି ବଚାଓ ବେଟି ପଢ଼ାଓ-ଦେଶ କୋ ଆଗେ ବଢ଼ାଓ ” କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ଦେବାକୁ ସ୍ଥିର କରାଯାଇଛି l ବଲିଉଡରେ ନୃତ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓଡିଶା ର ଝିଅ ମାନଙ୍କର ସେତେଟା ଉପସ୍ଥିତି ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆସି ପାରି ନାହିଁ l ଓଡିଶାରେ ମଧ୍ୟ ଡ୍ୟାନସିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଭାର ଅଭାବ ନାହିଁ l ଖାଲି ଏକ ସଠିକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଓ ମାର୍ଗ ଦର୍ଶନର ଅଭାବ ରହିଛି l ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଓଡିଶାର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ସୁଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଏକ ଅଭିନଵ ପରିକଳ୍ପନା କରାଯାଇଛି l ବଲିଉଡ ର ଲୋକପ୍ରିୟ ଡ୍ୟାନସିଂ ଆଇକନ ଶକ୍ତିମୋହନ ଓଡିଶା ଅଭିଭାବକ ମହାସଂଘର ଅଧକ୍ଷ୍ୟ ବାସୁଦେବ ଭଟ୍ଟ ଓ ଉପଦେଷ୍ଟା ପ୍ରଦୀପ ସେଠୀଙ୍କ ଅନୁରୋଧ ରକ୍ଷା କରି ଓଡିଶାର ପିଲାମାନଙ୍କୁ ବିନା ମୂଲ୍ୟରେ ଓ ନିଜ ପ୍ରଚେଷ୍ଟାରେ ପ୍ରମୋସନ ଦେବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇଛନ୍ତି l ସେହି ମହତ ଉଦେଶ୍ୟକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ବଲିଉଡ ଡ୍ୟାନସିଂ ଷ୍ଟାର ଶକ୍ତିମୋହନ ଆସନ୍ତା ନଭେମ୍ବର 14 ରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଥିବା ଏହି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି l ସେ 13 ତାରିଖରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ପହଂଚିବେ ଓ 15 ତାରିଖ ଅପରାହ୍ନ ରେ ମୁମ୍ବାଇ ଫେରିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି l ଏହି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ ସର୍ଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଶହେରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ 20 ଜଣ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଡ୍ୟାନସିଂ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଚୟନ କରାଯିବ l କେବଳ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହେଉଥିବା ଏହି ଡ୍ୟାନ୍ସ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଯେଉଁମାନେ ଭଗନେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନେ 9938220888 ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ନମ୍ବରରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ବେଟି ବଚାଓ ବେଟି ପଢ଼ାଓ ଦେଶକୋ ଆଗେ ବଢ଼ାଓ, ଓଡ଼ିଶାର ଆବାହକ ଆଦିଶା ମହାନ୍ତି ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି l ମିସ ଆଦିଶା ମହାନ୍ତି କହିଛନ୍ତି ଏହି ପ୍ରୋଗ୍ରାମ ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ସେହି କୋଡିଏ ଜଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ସର୍ବୋତମ ପ୍ରଥମ ଓ ଦ୍ଵିତୀୟ ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରିଥିବା ଦୁଇଜଣ ମୋଷ୍ଟ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟେଡ ଡ୍ୟାନସିଂ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ଶକ୍ତିମୋହନ ନିଃଶୁଳ୍କ ଟ୍ରେନିଂ ଦେଇ ବଲିଉଡରେ ପ୍ରମୋଟ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛନ୍ତି l ଦ୍ଵିତୀୟ ପର୍ଯ୍ୟାୟକୁ ଉନ୍ନୀତ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ 20 ଜଣ ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଓଡିଶାର ମହାମହିମ ରାଜ୍ୟପାଳ ପ୍ର. ଗଣେସୀ ଲାଲ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗ ଦେଇ ଦ୍ୱାରା ପୁରସ୍କୃତ କରିବା ସହ ସିଲ ଓ ସାର୍ଟିଫିକେଟ ପ୍ରଦାନ କରାଯିବାର କାଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ବୋଲି ଏହାର ସଂଯୋଜକ ପଦ୍ମାବତୀ ମାଣିକ ଏକ ପ୍ରେସ ରିଲିଜ ରେ ଜଣାଇଛନ୍ତି l

Mo sapath

Leave A Reply

Your email address will not be published.