Blank space
Blank space
Breaking News/ମୁଖ୍ୟ ଖବର:
କେବଳ ନବୀନ ଓ କେବଳ ଶଙ୍ଖ ଆସିଲେ ହିଁ ଆମ ରାଜ୍ୟରେ ଆହୁରି ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରିବ୩୬ ନଂ ୱାର୍ଡ ମଧୁସୂଦନ ନଗର ଓ ୟୁନିଟ -୪ ମାର୍କେଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜନ ସଂପର୍କ ପଦଯାତ୍ରାଓଡ଼ିଶାରେ ମୋଦୀଙ୍କର ଚିରାଚରିତ ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଓ ଫମ୍ପା ଭାଷଣକୁ କଟାକ୍ଷ କଲା କଂଗ୍ରେସମଧ୍ୟରେ ବଢ଼ୁଚି ବଜେପି ଛିଡୁଚି ବିଜେଡିୱାର୍ଡ ନଂ ୪ ର ସମ୍ମିଳିତ ବିଜେପି କର୍ମୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାବେଶକେୟାର ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ କେୟାର କନେକ୍ଟ କର୍ମଶାଳା ଆୟୋଜିତପଟିଆ ରାଜାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଦୁଇଟି ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଚି଼ହ୍ନରେ ମୋହର ମରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀନିର୍ବାଚନ ଇସ୍ତହାରରେ ରହୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଘୋଷଣାPARICHAY FOUNDATION-PROJECT -PAVI – DISTRIBUTION DRIVE SUPPORTED BY Shipping corporation of India.ବିଜେପି ଡରରେ ନବୀନ ବାବୁ ଓଡ଼ିଶା ବାସୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତିNMIET organizes 17th Athletic Meetସ୍ମାର୍ଟ ଲିଭିଙ୍ଗ୍ ସଲ୍ୟୁସନର ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟ୍ରାଞ୍ଜେପ ସ୍ମାର୍ଟ ବିଲିଂ ଏବଂ ଆମ୍ପିଓ ପୋଲାଣ୍ଡର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମଓଡ଼ିଶା କୃଷକ ସାଥୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ…ଏଏସିସିଆଇ ର ୩ ଦିନିଆ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛିଆଗାମୀ ୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନ ଉତ୍ତରରୁ ଲଢ଼ିବେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକଖୋଲିଲା ଆଭୂଷଣ ଜ୍ବେଲର୍ସ“ଜଗବନ୍ଧୁ ଜରାଶ୍ରମ” ପକ୍ଷରୁ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ଓ ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନପ୍ରଫେସର ରଶ୍ମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପୁସ୍ତକ “ୟୁଭିକା” ଉନ୍ମୋଚିତPoetry Collection “YUVAIKA” Launched
Blank space

କୃଷକମାନଙ୍କ ଦୁଃଖ ଦୂର କରିବାକୁ ହାତ ବର୍ଢେଇଲେ :ଅମିତାଭ ବଚନ୍

0

ବଲିଉଡର ବିଗ୍ ବି ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ୩୩୦ରୁ ଅଧିକ କୃଷକଙ୍କ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବା ପରେ ଏବେ ଉତର ପ୍ରଦେଶର କୃଷକଙ୍କ ଋଣ ସୁଝିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଉତରପ୍ରଦେଶର ୧୩୯୮ ଜଣ କୃଷକଙ୍କର ପାଖାପାଖି ୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ଋଣ ସୁଝିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି । ଏଥିପାଇଁ ସେ ବ୍ୟାଙ୍କ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ସହ ୱାନ ଟାଇମ ସେଟଲେମେଂଟ ପ୍ଲାନ ଚୁକ୍ତି କରିଛନ୍ତି ଅର୍ଥାତ୍ ସେ ଗୋଟିଏ ଥରରେ ସବୁ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ୭୦ ଜଣ କୃଷକଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଆସି ବ୍ୟାଙ୍କରୁ ନିଜ ଋଣ ପୈଠ ଲେଟର ନେବା ପାଇଁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିଛନ୍ତି । ତେବେ ନଭେମ୍ବର ୨୬ରେ ବିଗ୍ ବି ନିଜେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କୃଷକଙ୍କୁ ଏହି ଲେଟର ଦେବେ । ମୁମ୍ବାଇ ଆସିବା ପାଇଁ ସେ କୃଷକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଟ୍ରେନର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଗି ବୁକ୍ କରି ସାରିଛନ୍ତି । ଫଳରେ ସବୁ କୃଷକ ମୁମ୍ବାଇ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁବିଧାରେ ସଫଳ ଯାତ୍ରା କରି ପାରିବେ ।

Blank space

ପୂର୍ବରୁ ଅମିତାଭ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ୩୫୦ କୃଷକଙ୍କ ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିଥିଲେ । ଏହା ସହ ସୈନିକଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଯୋଗେଇ ଥିଲେ । ଗତ କିଛି ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଅମିତାଭଙ୍କ ଶୋ କୌନ ବନେଗା କରୋଡପତିରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜଣେ କୃଷକ ଅନନ୍ତ କୁମାର ଆସିଥିଲେ । ଅନନ୍ତଙ୍କର ଦୁଃଖ କଷ୍ଟରେ ଚାଲିଥିବା ଜୀବନୀ ଶୁଣି ସେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଶର କୃଷକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ବୋଲି କହିଥିଲେ ।

Mo sapath

Leave A Reply

Your email address will not be published.