Blank space
Blank space
Breaking News/ମୁଖ୍ୟ ଖବର:
କେବଳ ନବୀନ ଓ କେବଳ ଶଙ୍ଖ ଆସିଲେ ହିଁ ଆମ ରାଜ୍ୟରେ ଆହୁରି ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରିବ୩୬ ନଂ ୱାର୍ଡ ମଧୁସୂଦନ ନଗର ଓ ୟୁନିଟ -୪ ମାର୍କେଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜନ ସଂପର୍କ ପଦଯାତ୍ରାଓଡ଼ିଶାରେ ମୋଦୀଙ୍କର ଚିରାଚରିତ ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଓ ଫମ୍ପା ଭାଷଣକୁ କଟାକ୍ଷ କଲା କଂଗ୍ରେସମଧ୍ୟରେ ବଢ଼ୁଚି ବଜେପି ଛିଡୁଚି ବିଜେଡିୱାର୍ଡ ନଂ ୪ ର ସମ୍ମିଳିତ ବିଜେପି କର୍ମୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାବେଶକେୟାର ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ କେୟାର କନେକ୍ଟ କର୍ମଶାଳା ଆୟୋଜିତପଟିଆ ରାଜାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଦୁଇଟି ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଚି଼ହ୍ନରେ ମୋହର ମରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀନିର୍ବାଚନ ଇସ୍ତହାରରେ ରହୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଘୋଷଣାPARICHAY FOUNDATION-PROJECT -PAVI – DISTRIBUTION DRIVE SUPPORTED BY Shipping corporation of India.ବିଜେପି ଡରରେ ନବୀନ ବାବୁ ଓଡ଼ିଶା ବାସୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତିNMIET organizes 17th Athletic Meetସ୍ମାର୍ଟ ଲିଭିଙ୍ଗ୍ ସଲ୍ୟୁସନର ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟ୍ରାଞ୍ଜେପ ସ୍ମାର୍ଟ ବିଲିଂ ଏବଂ ଆମ୍ପିଓ ପୋଲାଣ୍ଡର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମଓଡ଼ିଶା କୃଷକ ସାଥୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ…ଏଏସିସିଆଇ ର ୩ ଦିନିଆ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛିଆଗାମୀ ୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନ ଉତ୍ତରରୁ ଲଢ଼ିବେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକଖୋଲିଲା ଆଭୂଷଣ ଜ୍ବେଲର୍ସ“ଜଗବନ୍ଧୁ ଜରାଶ୍ରମ” ପକ୍ଷରୁ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ଓ ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନପ୍ରଫେସର ରଶ୍ମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପୁସ୍ତକ “ୟୁଭିକା” ଉନ୍ମୋଚିତPoetry Collection “YUVAIKA” Launched
Blank space

‘ ବିଉଟି କେଫ୍ ଏବଂ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ବିଉଟି’ ଉଦ୍ଘାଟିତ

0
Advertising:

ଭୁବନେଶ୍ୱର, ନିରପେକ୍ଷ ଖବର:ତା.୦୧/୧୨  ଭାରତର ପ୍ରଥମ ସାଲୁନ ଏବଂ କେଫ୍ , ଓଡିଶାର ପ୍ରଥମ ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ମୋବାଇଲ ବିଉଟି ଭୁବନେଶ୍ୱର ଇମ୍ଫୋସିଟ ଛକ ନିକଟରେ ପ୍ଲାଜା ଇମ୍ଫସିଟି ଠାରେ ବିଶେଷ ଆଡମ୍ବର ସହକାରେ ଉଦ୍ଘାଟିତ ହୋଇଯାଇଛି । ଏହାକୁ ଓଡିଆ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଭୂମିକା ଦାଶ ଏବଂ ଭୁବନେଶ୍ୱର ସର୍କଲ ଏସ୍ .ବି.ଆଇ. ଚିଫ୍ ଜେନେରାଲ ମ୍ୟାନେଜର ଶ୍ରୀମତୀ ପ୍ରଭିନା କଳା ନିମନ୍ତ୍ରିତ ଅତିଥି ମାନଙ୍କ ଗହଣରେ ପ୍ରଦୀପ ପ୍ରଜ୍ୱଳନ ପୂର୍ବକ ରିବନ କାଟି ଉଦ୍ଘାଟନ କରିଥିଲେ ।
ନିଜର ଆଭିମୁଖ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଯାଇ ନାନ୍ସି ମେକଅପ୍ ଷ୍ଟୁଡିଓ ଏବଂ ଏକାଡେମୀର ମାଲିକାଣୀ ମିସ୍ ନାନ୍ସି କହନ୍ତି , ଆଜିର ପ୍ରତିଯୋଗିତାପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସାଧନ ଶିଳ୍ପ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଗ୍ରାହକ ମାନଙ୍କର ଭୂମିକା ବେଶ୍ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ । ନିଜେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ପ୍ରସାଧନ ସାମଗ୍ରୀ ଏବଂ ଏଗୁଡିକର ଗୁଣାତ୍ମକ ମାନ ସଂପର୍କରେ ସେମାନେ ବିଶେଷ ଭାବେ ସଚେତନ ।ପ୍ରତ୍ୟେକ ଗ୍ରାହକ ନିଜ ଅର୍ଥବିନିଯୋଗର ଉପଯୁକ୍ତ ମୂଲ୍ୟ ଚାହିଁଥାନ୍ତି । କିଛିଟା ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର କାର୍ଯ୍ୟପାଇଁ ସେମାନେ ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚକରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପଛାଇ ନଥାନ୍ତି ।
ଏହି ଭ୍ରାମ୍ୟମାଣ ବିଉଟି ସଂସ୍ଥା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଘର ପାଖରେ ଶୀତତାପ ନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଭ୍ୟାନ୍ ଭିତରେ ସେମାନଙ୍କର ନିରାପତା ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଗୋପନୀୟତା ରକ୍ଷାକରି ଗୁଣାତ୍ମକ ସେବା ଯୋଗାଇ ପାରିବ ।
ଆଉ ମଧ୍ୟ ନାନ୍ସି କହିଥିଲେ , ଏହି ମୋବାଇଲ ବିଉଟି ଭ୍ୟାନରେ ଦମ୍ପତି ଏବଂ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ବନ୍ଧୁମାନେ ଅନ୍ତତଃ କିଛି ସମୟ ଏକାଠି ବିତାଇ ପାରିବେ । ଏଠାରେ ନିଶୁଳ୍କ ଓାଇଫାଇର ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ।
ନାନ୍ସି କୌଣସି ଖ୍ୟାତନାମା ସଂସ୍ଥାର ବ୍ରାଣ୍ଡକୁ ନଆପଣେଇ , ନିଜ ନାମରେ ସଂସ୍ଥାକୁ କାହିଁକି ନାମିତ କରିଛନ୍ତି , ବୋଲି କେତୋଟି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତର ଦେବାକୁ ଯାଇ ସେ କହନ୍ତି – କୌଣସି ବ୍ରାଣ୍ଡ ଅଧୀନରେ କାମକଲେ ନିଜର ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଗୁଣାତ୍ମକ ମାନ ରକ୍ଷାକରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ ।ତେଣୁ ସେ ଏହାକୁ ନିଜ ନାମରେ ନାମିତ କରିଛନ୍ତି ।
ନିଜ ସ୍ୱାମୀ ଉଇଙ୍ଗ୍ କମାଣ୍ଡର ଅମିତାଭ ରଂଜନ,ଦୁଇ ସନ୍ତାନ ଅଂଶ୍ ଏବଂ ଅନୁଶ୍ରୀ ,ଶଶୁର ଶ୍ରୀ ଏମ୍.ଆର.ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସେ ଏସ୍.ବି.ଆଇ ଏବଂ ବିଶେଷତଃ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ବାସିନ୍ଦା ମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ସହଯୋଗପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ ଥିଲେ ।
ଶ୍ରୀମତୀ ପ୍ରଭିନା କଳା , ନାନ୍ସିଙ୍କର ଆତ୍ମନିଯୁକ୍ତି ଉଦ୍ୟମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବା ସହିତ ତାଙ୍କ ସଂସ୍ଥାର ଉତରୋତର ଉନ୍ନତି କାମନା କରିଥିଲେ ।
ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ମିସ୍ ଭୂମିକା ଦାଶ ନାନ୍ସିଙ୍କର ଉଦ୍ୟମକୁକୁ ପ୍ରଶଂସା କରି ଏହା ଓଲିଉଡ୍ କଳାକାର ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିଶେଷ ସହାୟକ ହେବବୋଲି ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ ।

Mo sapath

Leave A Reply

Your email address will not be published.