Blank space
Blank space
Breaking News/ମୁଖ୍ୟ ଖବର:
କେବଳ ନବୀନ ଓ କେବଳ ଶଙ୍ଖ ଆସିଲେ ହିଁ ଆମ ରାଜ୍ୟରେ ଆହୁରି ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରିବ୩୬ ନଂ ୱାର୍ଡ ମଧୁସୂଦନ ନଗର ଓ ୟୁନିଟ -୪ ମାର୍କେଟ ଅଞ୍ଚଳରେ ଜନ ସଂପର୍କ ପଦଯାତ୍ରାଓଡ଼ିଶାରେ ମୋଦୀଙ୍କର ଚିରାଚରିତ ମିଛ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଓ ଫମ୍ପା ଭାଷଣକୁ କଟାକ୍ଷ କଲା କଂଗ୍ରେସମଧ୍ୟରେ ବଢ଼ୁଚି ବଜେପି ଛିଡୁଚି ବିଜେଡିୱାର୍ଡ ନଂ ୪ ର ସମ୍ମିଳିତ ବିଜେପି କର୍ମୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ସମାବେଶକେୟାର ହସ୍ପିଟାଲ ପକ୍ଷରୁ କେୟାର କନେକ୍ଟ କର୍ମଶାଳା ଆୟୋଜିତପଟିଆ ରାଜାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀଦୁଇଟି ପଦ୍ମ ଫୁଲ ଚି଼ହ୍ନରେ ମୋହର ମରିବା ପାଇଁ ନିବେଦନ କଲେ ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀନିର୍ବାଚନ ଇସ୍ତହାରରେ ରହୁ ଭୁବନେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଘୋଷଣାPARICHAY FOUNDATION-PROJECT -PAVI – DISTRIBUTION DRIVE SUPPORTED BY Shipping corporation of India.ବିଜେପି ଡରରେ ନବୀନ ବାବୁ ଓଡ଼ିଶା ବାସୀଙ୍କୁ ଧୋକା ଦେଇଛନ୍ତିNMIET organizes 17th Athletic Meetସ୍ମାର୍ଟ ଲିଭିଙ୍ଗ୍ ସଲ୍ୟୁସନର ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଟ୍ରାଞ୍ଜେପ ସ୍ମାର୍ଟ ବିଲିଂ ଏବଂ ଆମ୍ପିଓ ପୋଲାଣ୍ଡର ମିଳିତ ଉଦ୍ୟମଓଡ଼ିଶା କୃଷକ ସାଥୀ ସଂଘ ପକ୍ଷରୁ ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ…ଏଏସିସିଆଇ ର ୩ ଦିନିଆ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛିଆଗାମୀ ୨୦୨୪ ନିର୍ବାଚନ ଉତ୍ତରରୁ ଲଢ଼ିବେ ଦେବାଶିଷ ନାୟକଖୋଲିଲା ଆଭୂଷଣ ଜ୍ବେଲର୍ସ“ଜଗବନ୍ଧୁ ଜରାଶ୍ରମ” ପକ୍ଷରୁ ଶୀତବସ୍ତ୍ର ଓ ରାସନ ସାମଗ୍ରୀ ବଣ୍ଟନପ୍ରଫେସର ରଶ୍ମୀ ମିଶ୍ରଙ୍କ ପୁସ୍ତକ “ୟୁଭିକା” ଉନ୍ମୋଚିତPoetry Collection “YUVAIKA” Launched
Blank space

କାରଗିଲ୍ ଯୁଦ୍ଧରେ ସହିଦ୍ ହୋଇଥିବା ଯବାନଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସହାୟତାର ହାତ ବଡାଇଲା ତିହିଡି ଯୁବ ମଞ୍ଚ..

ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରକାଶିତ ହେବା ପରେ ଚେତିଲା ନାହିଁ ପ୍ରଶାସନ...

0

ଭଦ୍ରକ:ନିରପେକ୍ଷ ଖବର :୨୨/୦୭/୧୯ : ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ତିହିଡି ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ଅଚକ ପଞ୍ଚାୟତ ଉତ୍ତରବାହା ଗ୍ରାମର କାର୍ଗିଲ ଯୁଦ୍ଧରେ ସହିଦ ହୋଇଥିବା ତାପସ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ପ୍ରତିମୂତ୍ତିର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ସହାୟତାର ହାତ ବଡାଇଲା ତିହିଡ଼ିର ଅଗ୍ରଣୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ତିହିଡି ଯୁବ ମଞ୍ଚ। ସହିଦ୍ ତାପସ ମଲ୍ଲିକଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କରାଯାଉନଥିବା ବିଭିନ୍ନ ଗଣମାଧ୍ୟମରେ ଖବର ପ୍ରକାଶିତ ହେବା ପରେ ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ତିହିଡି ଯୁବ ମଞ୍ଚର କର୍ମକର୍ତ୍ତାମାନେ ତାପସଙ୍କ ସହିଦ୍ ଦିବସରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଆଗଭର ହୋଇଛନ୍ତି।ତାପସଙ୍କର ଶ୍ରାଦେ୍ଧାତ୍ସବରେ ପ୍ରଶାସନିକ ସ୍ତରରେ କୌଣସି ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ପାଇଁ ବିହିତ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରାନଯିବା ସହ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଆନ୍ତରିକତା ନଥିବା ଭଳି ଦେଖାଯାଇଥିଲା । ଭାରତ ମାଆର ସେବା ତଥା ଦେଶ ଓ ଜାତି ପାଇଁ ନିଜର ଜୀବନକୁ ଜଳାଞ୍ଜଳି ଦେଇଥିବା ଏହି ସହିଦ୍ ଯବାନଙ୍କୁ ସରକାରୀ କିମ୍ବା ରାଜନୈତିକ ସ୍ତରରେ ଯଥୋଚିତ ସମ୍ମାନ ମିଳୁନଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଅଭିଯୋଗ ହେଉଥିଲା। ଜଣେ ଯବାନ ଯୁଦ୍ଧରେ ସହିଦ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କର ପରିବାର ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିର ଯତ୍ନଶୀଳ ନ ନେବା ପ୍ରଶାସନିକ କାଯ୍ୟଦକ୍ଷତା ଉପରେ ସନ୍ଦେହ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ମାତ୍ର ଏହି ସମୟରେ ସାମାଜିକ ଅନୁଷ୍ଠାନ ତିହିଡି ଯୁବ ମଞ୍ଚ ପକ୍ଷରୁ ସହିଦ ତାପସଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିର କଂକ୍ରିଣ୍ଟ ଛାତ ନିର୍ମାଣ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦିଆଯାଇଥିବା ସଂଗଠନର ସଭାପତି କୈଳାଶ ବେହେରା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। କାର୍ଗିଲ ଯୁଦ୍ଧରେ ସହିଦ ତାପସଙ୍କ ପ୍ରତିମୂର୍ତ୍ତିରେ ପୁଷ୍ପମାଲ୍ୟ ଦେବା ସମୟରେ ତିହିଡି ଯୁବ ମଞ୍ଚର ସମ୍ପାଦକ ଅନିଲ ନାୟକ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ସଂଯୋଜକ ନିରଞ୍ଜନ ବାରିକ କୋଷାଧ୍ୟକ୍ଷ ଦୀପକ ନାଥ ସହସାମ୍ପଦକ ବିକାଶ ଲେଙ୍କା ସଦସ୍ୟ ସୁବ୍ରତ ଦାସ, ସୁମନ ଦୀକ୍ଷିତ ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ସୂଚନା ମୁତାବକ ବାପା ଅକ୍ଷୟ ମଲ୍ଲିକ ଓ ମାତା ସୀତାରାଣୀଙ୍କ ସାନପୁଅ ତାପସ ଶ୍ରୀନଗର ଲିମାପୋଷ୍ଟରେ ଅପରେସନ ପରାକ୍ରମରେ ଗତ ତା ୨୦.୭.୨୦୦୫ରେ ଶହୀଦ ହୋଇଥିଲେ ।

Mo sapath

Leave A Reply

Your email address will not be published.